< Linorex - producent lin plecionych

2013-11-15

XV Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW- 15-17 listopada 2013
Jak co roku, serdecznie Państwa zachęcamy do odwiedzenia naszego stanowiska w hali Expo-Ł√≥dz przy Al.Politechniki 4.

 

2012-11-12

XIV Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW- 16-18 listopada 2012
Mamy ogromną przyjemność znów spotkać się z Państwem na BOATSHOW w Łodzi. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska w nowoczesnej hali Centrum Konferencyjno Wystawienniczego w Łodzi, przy Al. Politechniki. Podczas targów serdecznie zachęcamy do zapoznania sie z naszym asortymentem, zakupów naszych produktów. Do zobaczenia!!!

 

2007-11-03

IX Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW - 16-18 listopada 2007
Czas mija nieubłaganie. Juz za klilka tygodni będziecie mieli Państwo możliwość spotkania sie z naszą firmą na targach BOATSHOW. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia lub kupna naszych produktów z naszego targowego stoiska. XI edycja Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow odbędzie się w Łodzi w dniach 16-18 listopada przy ul. ks. Skorupki 21. Serdecznie zaparaszamy. Do zobaczenia na targach!

 

2007-09-01
Nowy KATALOG na stronie www.linorex.pl
Zapraszamy naszych Klientów do odwiedzenia KATALOGU na naszej stronie. Znajdziecie tam Państwo kompletną gamę naszych wyrobów wraz ze zdjęciami. Mamy nadzieję, ze KATALOG ułtawi Państwu selekcjonowanie naszych produktów przy ich zakupie.

 

2006-10-30
VIII Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW - 17-19 listopada 2006
Zgodnie juz z wieloletnia tradycją rownież i w tym roku Linorex wystąpi na VIII edycji Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow, które odbędą się w Łodzi w dniach 17-19 listopada przy ul. ks. Skorupki 21. Serdecznie zaparaszamy naszych aktualnych i przyszłych Klientów do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będziemy prowadzić sprzedaż detaliczną naszych lin. Przy zakupie prosimy wymienić haslo "Liny tylko z Linorexu" by otrzymać rabat w wysokości 5 PLN. Do zobaczenia na targach!

 

2006-10-02
Artykuł 20 & 50 - 2mm
Z przyjemność informujemy szanownych Klientów, iż dołączyliśmy do Artykułów 20 & 50 nowy wyrób o średnicy 2mm. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Biurem Obsługi Klienta w sprawie otrzymania gratisowej próbki produktu.

 

2006-05-15 Artykuł 60 EXCLUSIVE
Mamy przyjemność zawiadomić Państwa, iż dokonaliśmy rozszerzenia naszego asortymentu o Artykuł 60 EXCLUSIVE.Jest to linka posiadająca specjalne odblaskowe właściwości. W warunkach nocnych, przy skierowaniu źródła światła na linkę, na przykład przy użyciu latarki lub też reflektorów samochodowych następuje efekt świecenia czy też odblasku. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Biurem Obsługi Klienta w sprawie otrzymania gratisowej próbki produktu.

 

2006-01-25
Nowy serwis www firmy LINOREX
Witamy serdecznie w nowym serwisie www firmy LINOREX. Oddajemy w ręce naszych klientów serwis, który ma ułatwić kontakty i uprzyjemnić współpracę z naszą firmą. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowy adres internetowy www.lino-rex.prv.pl jet zastąpiony następujacym: www.linorex.pl. Chcemy również zauważyc zmianę adresu poczty elektronicznej z lino-rex@retsat1.com.pl na obowiązujacy: biuro@linorex.pl.